PDA

Trego pamjen e plotė tė : Berat, shesLaugent Zanaj
24.01.2022, 19:23
Shesim vaj ulliri ekstra te virgjer Berati.Vaji eshte i ketij viti prodhuar ne fabrike me paisje te fjales se fundit dhe kushton 550 leke te reja per liter.Mund tjua sjelim ne cdo qytet te Shqiperise.

Per me shum info tel 0694765735