PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, okazion 0 Eurogenti.001
24.01.2022, 07:40
Skuter Elektrik (Scooter Electric Xiaomi esencial )Ka motorr me performance te larte 350W dhe pershkon deri ne 30 km distance me nje karikim te vetem. Eshte i pajisur me ekran per te treguar te dhena te ndryshme si shpejtesia dhe bateria e mbetur. Shpejtesia max 25 km/ore. Praktik ne perdorim dhe ze shume pak vend. Eshte i pajisur edhe me drite LED per te pare ne erresire.

Cel. : 0692632605