PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Karikues per bateri Droni Dji Mavic Mini 35 EuroPhilipi
27.01.2022, 08:52
Shes karikues baterie per Dji Mavic Mini.. I ri ne kuti .. Mund te perdoret dhe si Power Bank.. Cmimi 35€..
Kontakt +355 68 236 9933

Cel. : +355 68 236 9933