PDA

Trego pamjen e plotė tė : Lushnje, shes kamera prof.sony hvr v1e 3cmos minidv hd 280 Eurookazionshesimlire2
17.01.2022, 07:34
shiten dy kamera profesionale 3 cmos hdvd/dv SONY HVR V1-E mini kasete recorder play hdv dhe dv standart,ne gjendje perfekte funksionale,sapo u ndrruan me mekanizem kasete te ri ,100% funksional si ne rekorder/play dhe te gjitha funksionet e saj,+mikrofon prof xlr sony ecm-nv1+adapter karkiues te kameres,+cante,per me shume informacion,vetem ne inbox tim.cmimi nga 280 euro secila

Cel. : 0692131223