PDA

Trego pamjen e plot t : Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 400 m 10 Euro (Rruga Gurakuqi)



Gjegjievent
13.01.2022, 13:16
Zona/Rruga : Rruga Gurakuqi

Tenda me qera per dasma dhe evente 0683010817

Cel. : 0683010817