PDA

Trego pamjen e plotė tė : Durres, shes MOBILJE DHOME 100.000 LekeMari shpk
07.01.2022, 12:07
Okazion , shes mobilje shume pak te perdorura vetem 2 vjet cilesore te zmontuara dhe te ruajtura ne magazine me kujdes

dhome gjumi (dollap i madh + krevat trecereksh koke lekure , dyshek cilesore me porosi , 2 komodina te vogla plus ne te madhe

te gjitha 100000 te reja

0692070431 whtas up