PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, Shiten projektor pėr arsye mos pėrdorimi 150 Euro tė dyja ose veē e veēSule
03.01.2022, 07:52
Shitet Projektor pėr zmadhim pikturash dhe fotosh 100 euro.
Projektor pėr filma diapozitive 50 euro.

Cel. : 0682237756