PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Pompe Suvatimi , cmimi 300.000 LekeElton 84
12.01.2022, 18:02
Karburanti: Diezel

Shitet Pompe Suvatimi per llac tradicional.
Pompa eshte model gjerman putzmeiste me motorr nafte.
Ka tuba rrethe 30-40ml dhe pistolet.
Pompa eshte ne gjendje pune shume te mire.
Cmimi eshte 300,000 leke te reja

Cel 0693136577


Cel. : 0693136577