PDA

Trego pamjen e plotė tė : Elbasan, shes Lojra per PC Chair Trust GXT 707R Resto Red (Karrige 100 EuroSabri07
26.12.2021, 07:52
Plot 360 gradė i rrotullueshėm. Tė rregullueshme nė lartėsi, mbėshtetėse krahėsh tė rrotullueshme nga brenda dhe nga jashtė
Katėr ashensorė me gaz pėr rregullimin e lartėsisė. Mbėshtetėse e rregullueshme 90 gradė
Pėrfshirė jastėk tė lėvizshėm dhe tė rregullueshėm tė mesit dhe qafės
Kornizė e fortė dhe e qėndrueshme me bazė metalike
Rrota tė qėndrueshme, tė dyfishta qė rrotullohen pa probleme

Cel. : +355682425105