PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes pajisje Multimedia Box Octagon SF8008 4K UHD COMBO 100 Euro + Antena me 4 LNB te MontuaraStrycer
05.12.2021, 12:59
Shitet Aparat Satelitor dhe Tokesor T2 HEVC265 4K UHD Octagon SF8008, eshte ne gjendje te shkelqyer, nese blihet per pak dite mund te merrni Gift edhe nje Parabole Satelitore me 4 LNB te montuara, shitja behet ne Tirane.

Cel:0684662702