PDA

Trego pamjen e plotė tė : Nėse po kėrkoni diēka qė ia bėn "Bam!" kėto festa, Tring ėshtė zgjedhja e duhur!tring
04.12.2021, 13:55
https://i.imgur.com/BjxhIIo.jpg

Nėse po kėrkoni diēka qė ia bėn "Bam!" kėto festa, Tring ėshtė zgjedhja e duhur!

Platforma mė e madhe tokėsore, satelitore, Iptv dhe Ott TRING ne Shqipėri, vjen me njė ofertė
unike pėr tė gjithė shqiptarėt kėtė fundvit: 11,900 Lekė pėr klientėt e rinj nė Tokėsor dhe
Satelitor, Dekoderi vjen DHURATŹ. Nga ana tjetėr, klientėt ekzistues do tė kenė mundėsinė tė
pėrfitojnė deri nė 40% ULJE!

Viti 2021 shėnoi dekadėn e re tė transmetimeve nė Tring, me njė gamė mė tė pasur programesh,
kanalesh tė reja dhe sigurisht, tė drejtat e transmetimit tė kompeticioneve sportive mė tė mėdha
nė glob si Uefa Champions League, kampionati italian Serie A, NBA dhe shumė tė tjera.

Tring ėshtė dhurata qė gėzon familjen nė 365 ditė tė vitit… Tashmė me njė programacion mė tė
pasur dhe njė ēmim pėr tė mos u humbur! Gėzuar festat dhe shikim tė kėndshėm!