PDA

Trego pamjen e plotė tė : Shes numra italian per Call Center / numra kryesisht per telefoniB&B Marketing
27.11.2021, 15:26
Shes numra italian per Call Center. Numrat merren nga database te fresket dhe te pashfrytezuar per call center. Kryesisht numrat perdoren per fushata telefonie por edhe per forex. Pagesa per numer nis nga 0,05-0,5 euro per numer. Te interesuarit te kontaktojne ne: 0694718716. Faleminderit!

Cel. : 0694718716