PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, ofrohet DAP per autoservise, gomisteri etjE_Sh
17.01.2022, 10:52
Disponoj DAP (Deshmi Aftesie Profesionale) Drejtues Teknik Autoservis.

Ofroj deshmine e aftesise profesionale (DAP) per pergjegjes teknik te aktivitetit te autoriparimit. Te interesuarit per drejtues teknik te pajisur me kete deshmi aftesie (DAP), ne auto servise, gomisteri etj te me kontaktojn ne nr e tel me poshte. Kjo deshmi i mundeson atyre garanci per sherbimin qe ofrojne dhe shmangien e penaliteteve.

DAP permban nenkategorite e veprimtarise se autoriparimit si me poshte:
A. Riparim dhe mirėmbajtje e pjesėve mekanike dhe tė motorit;
B. Riparim dhe mirėmbajtje karrocerie;
C. Riparim dhe mirėmbajtje e impiantit elektrik;
Ē. Riparim dhe mirėmbajtje e gomave;
D. Blerje dhe shitje e mjeteve me motor dhe rimorkio;
DH. Mbledhje, depozitim, shkatėrrim mjete rrugore ose pjesė tė tyre tė dala jashtė pėrdorimit apo tė braktisura.

Per me shume info mund te kontaktoni ne numrin bashkengjitur ketij njoftimi:
CEL: 0684607396