PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Shiten mobilje per lokal 15.340 EuroErvin Hyso
15.11.2021, 07:52
Shiten kolltuqe per lokale te nje cilesie shum te mire dhe shume pak te perdorura. Pershkrimi dhe cmimet per secilen i gjeni me poshte:
Karrige te larta veshje lekure bezhe 26 cope, cmimi blerjes fillestar 150 eu/copa, shiten 80 eu/copa
Poltrona veshje lekure bezhe 18 cope, cmimi blerjes fillestar 260 eu/copa, shiten 120 eu/copa
Tavolina te larta inoxi 8 cope, cmimi i blerje fillestar 220 eu, shiten 100 eu/copa
Tavolina te uleta me mermer + xham siper 8 cope, cmimi fillestar i blerjes 430 eu, shiten 200 eu
Kolltuqe teke veshje kamosh ngjyre blu turkeze 16 cope, cmimi i blerjes 420 eu/copa, shiten 200 eu
Kolltuqe 2 vendesh veshje kamosh ngjyre blu 6 cope, cmimi i blerjes 550 eu/copa, shiten 250 eu/copa
Cestera (kolltuqe te gjate shume vendesh) veshje lekure ngjyre bezhe 2 cope, cmimi fillestar i blerjes 4500 eu/copa, shiten 2000 eu/copa.
Mobiljet shiten te gjitha bashke ose te ndara sipas nevojave tuaja. Te interesuarit te na kontaktojne ne numrin e telefonit +355684221192 ose ne whats app +36707446353. Ju faleminderit!