PDA

Trego pamjen e plotë të : Tirane, shes Tulla shamat dekoruse,antike,oxhaqe,furr 100 LekeXh.Marqeshi111
05.11.2021, 10:59
Pershendetje!
Ne dyqanin tone mund te gjeni mbi 100 lloj artikujsh si:
Tulla shamat te reja dhe te perdorura, llaç shamat zjarrdurues, pllaka balte per veshje ambjentesh te ndryshme, oxhaqe, furra, zgara, blloqe betoni, tulla oxhaku, mbulesa muresh edhe shkallesh, gure dekorues, aksesor antik, panorama dekorative, vazo lulesh balte, hell pjekje, cimento shamat etj...
Materialet i gjeni ne forma, permasa, ngjyra dhe cmime sipas preferences tuaj.
Jemi me çmime KONKURUESE,
ADRESA: Sapo fillon mbikalimi Tirane-Durres, ne te djathte 50m nga lokal Sibora, perballe Zanusit.
Ju lutem
na kontaktoni 0673134256

Cel. : 0673134255