PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Motociklete Aprilia Atlantic Viti 2004, 1.200 EuroRomeo14
22.11.2021, 10:03
Ngjyra.....: gri metalizato

Shitet Motor Aprilia Atlantic
Viti 2004, benzine, 200 cc.
Motori eshte i paisur me targa dhe dokumenta te rregullta.
Ne gjendje shume te mire.
Cel. : 0682139997