PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes komplet divanesh prej lekure 600 EuroDarina NM
18.01.2022, 10:29
Shiten: nje divan tresh, nje divan dysh dhe nje kolltuk, materiali lekure e bardhe. Te blera te Brunes para dy vjetesh me vleren 1800Euro.
Cmimi i shitjes
600Euro

Cel. : 0683486833