PDA

Trego pamjen e plotė tė : Shitet mobilje per Televizorin dhe raft kepucesh dhe aspiratorKlajdi19
13.01.2022, 08:36
Shitet mobilje televizori Etazhier me permasa 2.6m i gjate me 0.5m i gjere ngjyre e bardhe me syprin te zeze
CMIMI 16 000 LEK
2)Shitet raft kepucesh me permasa 80 cm i gjere me 195 i gjate ngjyre pana
Cmimi 7000 lek
3)Shitet aspirator
Cmimi 5000 lek