PDA

Trego pamjen e plotė tė : Durres, shes Satelit Receiver (I RI nė kuti) Digitalb FlyBox satelitor 2.000 LekeErando99
02.10.2021, 15:50
Shitet pėr arsye mospėrdorimi, 50% ulje, dekoder satelitor Digitalb FlyBox, i ri nė kuti, i papėrdorur, me kartėn Smart dhe telekomandėn.


Cmimi - 5000 Lekė


Cel. : +355692178088