PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Lojė me fjalė nė gjuhėn angleze dhe ital 1000 LekeDeJu
07.04.2022, 14:56
Loja zhvillohet duke kombinuar fjalėt nė italisht dhe anglisht (ato fjalė/fraza tė cilat kanė tė njėjtin kuptim) me anė tė dy "lapsave". Loja ėshtė pėr fėmijėt mbi 7 vjeē.
Pėrmban 22 fletė me 450 fjalė nga fusha tė ndyshme si psh : ngjyrat, sportet, ora, aktivitetet ditore, natyra, kafshėt, numrat, veshjet, ushqimet etj.

Numri i telefonit vetėm nė whatsapp.

Cel. : +355693193710