PDA

Trego pamjen e plotė tė : www.galaktika8.tkshaqa
06.09.2005, 20:39
web faqja www.galaktika8.tk (http://www.galaktika8.tk/) eshte nje faqe informative reklamuese e companis GALAKTIKA, nga Prizreni.
Ne kete faqe perveq reklames do te mund te gjeni edhe gjera tjera ineresante. Psh. ne faqe e pare e keni nje link ku mund te gjeni kompjutera te perdorur me cmime te volitshme, mandej nese deshironi aty mund ti gjeni lajmet me te reja nga ballkani, pastaj per adhuruesit e vip-ave ne ofrojm nje link me nje web, ku mund ti gjeni gjitsej 1000 emra te vip-ave ,pra edhe biografi dhe foto te tyre.
Mos hezitoni ta vizitoni kete faqe, aty mund te merrni pjes ne forum ku mund te dergoni informacione per programe te ndryshme falas apo te kerkoni keto nga pjesmarresit tjere te forumit. tung tung