PDA

Trego pamjen e plotė tė : Durres, kerkoj vend pune Pergjegjes prodhimi ne perpunim metaliAdrian Hoxha
10.09.2021, 18:20
Pershendetje
Quhem Adrian Hoxha 26 vjec
Kerkoj pune si pergjegjes prodhimi ne sektorin e perpunimit te metalit me torno manuale, freze manuale, montime makinerish etj... Kam punuar 3 vite si pergjegjes ne kompani italiane qe merrej me prodhimin e makinerive te plastifikimit dhe 3 vite si tornitor ne kompani italiane dhe njohe shume mire dizenjot industriale.
(Per CV e plote me kontaktoni ne emeilin donadriano6@gmail.com ose ne WhatsApp)

#pergjegjes #pergjegjesprodhimi #tornitor #tornitore #frezatore #frezatore #dizenjomekanike #dizenjoteknike

Cel. : 0697402078