• Tirane, ofroj vend pune Inxhinier i Sistemeve; Oficer i Projekteve

[FONT=&quot]Nëse jeni në kërkim të një pune interesante ku të përdorni aftësitë tuaja – ASSECO SEE është vend i duhur për ju.[/FONT]


[FONT=&quot]Asseco South Eastern Europe është kompania më e madhe në rajon në industrinë e teknologjisë së informacionit për sa i përket të hyrave nga softueri dhe shërbimet. Asseco SEE njihet qartë si partner i besueshëm dhe më i preferuar në realizimin e zgjidhjeve të teknologjisë se informacionit duke i shndërruar ato në vlerë të biznesit për klientët e saj. Për më shumë www.asseco-see.com.[/FONT]

[FONT=&quot]Kërkojmë punonjës me eksperiencë që nuk i trëmben përgjegjësisë dhe që kërkojnë punë afatgjatë. Ju garantojmë punë interesante dhe sfiduese ku do të keni mundësi të rrisni kapacitetet tuaja dhe të jeni pranë me më të rejat në fushën e Teknologjisë Informatike

[/FONT] [FONT=&quot]Inxhinier i Sistemeve:[/FONT]

  • [FONT=&quot]Implementimi, konfigurimi,administrimi i zgjidhjeve të teknologjisë informatike të bazuara në produktet e liderëve botërorë të TI-së. [/FONT]

  • [FONT=&quot]Kërkohen aftësi të avancuara të analizës dhe zgjidhjes së pavarur të problemeve komplekse. [/FONT]

  • [FONT=&quot]Analizim dhe dokumentim i sistemeve, arkitekturave dhe proceseve ekzistuese. [/FONT]

  • [FONT=&quot]Asistim i klientëve në fazën e kalimit në produksion me sisteme të reja. [/FONT]

  • [FONT=&quot]Ngritje e vazhdueshme profesionale nëpërmjet trajnimeve dhe certifikimeve[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]

[FONT=&quot]Oficer i Projekteve:[/FONT]

  • [FONT=&quot]Zbatimi i projekteve dhe komponentëve të projekteve të cilat përcillen nga Menaxheri i Projekteve. [/FONT]

  • [FONT=&quot]Nën mbikëqyrje zbaton aplikacione dhe sisteme të projektuara nga ASSECO SEE. [/FONT]

  • [FONT=&quot]Nën mbikëqyrje trajnon stafin e klientëve dhe ofron shërbime të tjera konsultative në bazë të projekteve. [/FONT]

  • [FONT=&quot]Përmbushje e të gjitha komponentëve të projekteve të cilat zbatohen me përgjegjësi të lartë dhe duke iu përmbajtur afateve. [/FONT]

  • [FONT=&quot]Raportim me shkrim për zbatimet e projekteve dhe komponentëve të projekteve.[/FONT]

[FONT=&quot]Përshkrimet e detajuara për pozitat e shpallura gjenden në ueb faqen tonë[/FONT] [FONT=&quot]www.asseco-see.com[/FONT]

[FONT=&quot]Të interesuarit duhet të plotësojnë formularin për aplikim të cilin do ta marrin pas kontaktimit në adresën:[/FONT] [FONT=&quot]irida.nikolla@asseco-see.al[/FONT]
[FONT=&quot]Aplikantët duhet t’i përmbahen procedurave të sqaruara për aplikim, aplikimet me CV nuk shqyrtohen[/FONT].

[FONT=&quot] Vetëm kandidatët të cilët i plotësojnë kushtet sipas përshkrimit të pozitave FTOHEN në intervistë[/FONT]

[FONT=&quot]Afati i dorezimit te aplikimeve është i hapur deri më 25 QERSHOR 2010, ora 17:00[/FONT]
 


Apply
Back
Top