PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane,blejme mobilje te perdorura dhe shesim te reja !Shesimblejm1
02.04.2022, 22:43
Blejm mobilje te perdurura
Dhe shesim mobilje te reja si:guzhina,
dhoma gjumi,kende,minibare etj...

Cel. : 0682368258 (tel:0682368258)