• Tirane, ofroj vend pune Menaxher/e zyre

Head Office po kërkon një menaxhere zyre për të koordinuar marëdheniet me klientët ekzistues, klientët e rinj dhe stafin e zyrës.
Head Office është hapësira qendrore co-working me ambiente tematike në Tiranë. E vendosur në qendër të qytetit të Tiranës (zona e Bllokut), ofron një larmi zgjidhjesh afatshkurtra me paketa dhe shërbime gjithëpërfshirëse për profesionistë dhe sipërmarrës të rinj.
Në një hapësirë ​​prej 140 m2, ju mund të gjeni zyra tematike për:

  • Psikologë,
  • Sociologë,
  • Fizioterapistë,
  • Trajnerë,
  • Mësues,
  • Instruktorë të yogas,
  • Konsulentë në fusha të ndryshme.

  • Ambiente për këshillim, workshop-e, dhomë takimesh për maksimum 10 persona, kuzhinë, bar, verandë dhe shumë shërbime.

Koncepti ynë gjithëpërfshirës vendos të bëjë ndryshimin dhe të revolucionarizojë kulturën e punës së profesionistëve. Duke marrë me qira hapësira për orë, çdokush mund të zvogëlojë kostot, të rrisë përfitimet e një zyre më të madhe me më shumë shërbime dhe rrjete të gjera. Ekipi ynë i profesionistëve është në dispozicion për ofrimin e çdo shërbimi për t'ju hequr dhimbjet e kokës dhe për t'ju lejuar të mendoni vetëm për detyrat tuaja.
Ne ofrojmë më shumë se 20 shërbime të ndryshme në paketat tona. Për më shumë ju lutemi na vizitoni në:
Facebook: Head Office Tirana
Instagram: Headoffice_ho

Ne po kërkojmë një menaxhere zyre për të koordinuar marëdheniet me klientët ekzistues, klientët e rinj dhe stafin e zyrës.
Kandidati/ja duhet të ketë:

  • Arsim të lartë në Administrim biznesi ose shkencat sociale.
  • Eksperiencë të mëparshme në koordinimin e punëve administrative në zyre.
  • Njohuri në gjuhë të huaja si anglisht, italisht.
Detyrat që do të kryejë kandidati/ja:

  • Mbajtja e dokumentave administrative në zyrë.
  • Mbajtja e marëdhënieve me klientët, oraret e rezervimeve të sallave.
  • Koordinimi i fluksit të takimeve mes klientëve.
  • Përditësimi i paketave të ofertave sipas dakordësisë me menaxherin e zyrës.
  • Mbikqyrja dhe menaxhimi i stafit të zyrës.
Të interesuarit të na dërgojnë email në adresën: headofficetirana@gmail.com
 


Apply
Back
Top