PDA

Trego pamjen e plotė tė : Shengjin, shes motoskaf ferreti model 34 ------- ( 40.000 Euro)AGRONM
10.12.2021, 15:35
Motoskaf - 11 m gjatesi 4 m gersi 2 motorra cumins 250 cv super gjendje shpejtesia 23 milje.

I paisur me radar ploter gps hollot radio - gjenerator 220 v sistem uji te amel + deti - banjo + dush - guzhine dhome
me dy krevat sistem drejtimi 2 posht dhe lart.
40.000 euro


Cel. : 0698522749