PDA

Trego pamjen e plot t : Tirane, shes Okazion Lazer Depilimi Trio Alexandrite 6.999Maneetleva
17.11.2021, 22:33
Shitet Lazer i Ri Depilimi Alma me 3 gjatesi vale : Diode 808nm, Alexandrite 755nm dhe Yag 1064nm dhe sistem ftohje me uje te teknologji se fundi.
Lazeri eshte i kompletuar me te gjithe aksesoret, i vitit 2021.
Cmimi i diskutueshem

Cel. 0672088818