PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, ftese per oferte Ftese per oferte Dru ZjarriIslamic Relief Albania_Tender
14.04.2021, 16:50
Fondacioni “Islamic Relief Worldwide” e ka zanafillėn nė Shqipėri ne vitin 1991. Islamic Relief- Albania office ėshtė rregjistruar si njė organizatė ndėrkombėtare nė Shqipėri me vendim gjykate nr. 44 me 14 Korrik 1994. Aktualisht Fondacioni operon nė rrethet Shkodėr e Tiranė dhe ne qytetin e Pogradecit dhe atė tė Lushnjes me projekte te ndryshme zhvillimore nė sektorėt e edukimit, infrastrukturės, rritjes sė kapaciteteve, mbrojtjes dhe promovimit tė tė drejtave tė njeriut, shėndetėsisė dhe nė projekte sezonale si Kurbani dhe Ramazani.
Ftesė pėr Ofertė
Tirana mė 14.04.2021

Fondacioni Islamic Relief- Zyra e Shqiperise ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt: Blerje: DRU ZJARR

Specifikime Teknike
Lloji: Dru Zjarri Ahu
Njesia: Meter Kub
Dimensionet: Palet me permasat prej 0.80 m*2 dhe 1.20m2, pra nje volum prej 2 m kub dru te ēar dhe te stivosur ne brendesi te tyre.
Destinacioni ku do shperndahet druri, zona Pogradec dhe Korce
Dru Zjarri ne total do te blihen 800 M3 dru (ahu)

Kerkohet ne oferte te jepet ēmimi per M3 dru, dhe te specifikohet nese perfshihen ose jo ne ēmime sherbimi si me poshte:
1. Transporti
2. Kerkohet qe kompania e interesuar te disponoj:
3. Fature te rregullt tatimore
4. Pirun per te lehtesuar ngarkimin dhe shkarkimin e paletave.
5. Te respektoj kushtet e kontrates

Shenim: Pagesa do te kryhet nepermjete bankes.
Oferta juaj duhet tė jetė nė njė zarf tė mbyllur dhe tė vulosur dhe duhet dėrguar nė adresėn:
Note : Brenda zarfit duhet te paraqisni nje kopje te niptit ose ekstraktin e kompanise .
Favorizohen te gjitha kompanite qe kane eksperienca te ngjashme ,nese i paraqesin referenca.

Adresa: Rruga “Him Kolli”, Ndertesa nr.28, prane shkolles 9-vjecare Konferenca e Pezės, Tiranė.

Afati i fundit pėr dorėzimin e ofertave ėshtė mė datėn 21/04/2021
Ofertat pas kesaj date nuk do te merren ne konsiderate.

Pėr ēdo pyetje ju lutem mos hezitoni t’i adresoni nė: Procurement.albania@islamicrelief.al ose te kontaktoni ne: Tel.: 0677033379Cel. : 0677033379