PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, ftese per oferte Pushim Kafeje & DrekeFondacioni Joscelyn
09.04.2021, 17:15
Fondacioni Joscelyn nė kuadėr tė projektit “Pėrkujdesje pėr punėsimin e tė rinjve Rom dhe Egjiptian nė Bashkinė Tiranė” i implementuar nė kuadėr tė programit “Kujdesi Social pėr familjet dhe fėmijėt” i financuar nga Bashkia Tiranė, ju njoftojmė sė ėshtė hapur ftesa pėr ofertė me objekt:

PUSHIM KAFEJE & DREKE
Oferta juaj duhet tė pėrbėhet nga
Oferta financiare, e cila duhet tė pėrpilohet sipas specifikimeve teknike bashkėngjitur me kėtė ftesė pėr ofertė.
Dokumentacioni Bashkėngjitur Ofertės:
1. Kopje te ekstraktit Historik, QKB
2. Kopje NIPT-i
Dokumentacionet duhet tė dorėzohet nė adresen e emailit joscelyn.foundation@gmail.com brenda datės 19 Prill 2021 ora 17.00.