PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tiranė, Ftesė pėr ofertė: Asistencė teknike pėr krijimin e moduleve tė trajnimit onlineShoqata Misioni Terre des hommes ne Shqiperi
02.04.2021, 15:20
THIRRJE PĖR OFERTĖ - Asistencė teknike pėr tė zhvilluar krijimin e moduleve tė trajnimit online

Terre des hommes shpall thirrjen pėr kuotim pėr procedurėn e prokurimit “Asistencė teknike pėr tė zhvilluar krijimin e moduleve tė trajnimit online” nė kuadėr tė projektit “Mbėshtetje emergjente dhe suport per femijet dhe familjet ne nevoje te prekur nga situata pandemike Covid-19 ne Shqiperi.” financuar nga Bashkimi Evropian.

RRETH NESH
Terre des hommes ėshtė njė organizatė jo-fitimprurėse qė operon nė Shqipėri qė prej vitit 1993, nė fushėn e mbrojtjes sė tė drejtave tė fėmijėve, identifikuar me NIPT K62106002A.

RRETH THIRRJES
Janė tė ftuar tė gjithė bizneset, agjensitė e liēensuara dhe tė interesuar pėr tė paraqitur ofertėn e tyre financiare dhe per t’u bėrė pjesė e proēesit tė pėrzgjedhjes duke dorėzuar aplikimin me dokumentacionin e mėposhtėm:
1. Letėr interesi
2. CV dhe portofol profesional (dėshmi tė punėve tė ngjashme tė mėparshme)
3. Propozim teknik (plani paraprak dhe metodologjia e punės)
4. Oferta financiare (tė pėrfshira tė gjitha taksat)
5. NIPT/ kopje e ēertifikatės
6. Dokumentin, "Praktikat e mira tė biznesit" (https://documentcloud.adobe.com/link/track?uri=urn:aaid:scds:US:892edbce-96e2-4b7f-83a2-7e404f38a3da) tė firmosur


LEXO TERMAT E REFERENCĖS (https://documentcloud.adobe.com/link/track?uri=urn:aaid:scds:US:04ee84cc-316f-4f7b-aa4d-6ac5a7d4cbc2)PĖR DETAJET E PLOTA TĖ THIRRJES

Afati i paraqitjes sė dokumentacionit tė mėsipėrm do tė jetė jo mė vonė se data 22 Prill 2021, ora 16:00. Aplikimi dhe Oferta duhet tė paraqitet nė njė nga dy format e mėposhtme:

1. Tė dorėzohet nė zarf tė mbyllur, nė formė tė printuar, firmosur nga njė person i autorizuar, nė adresėn: Rruga "Skėnderbej" Godina 6/2, Ap. 17, Tiranė. Nė zarf duhet tė shėnohet "Ofertė financiare pėr procedurėn "Asistencė teknike pėr tė zhvilluar krijimin e moduleve tė trajnimit online”.
2. Tė dėrgohet me e-mail nė format PDF, firmosur nga njė person i autorizuar nė adresėn elektronike: alb.application@tdh.ch. Nė subjektin e zarfit ose e-mailit duhet tė shėnohet "Ofertė financiare pėr procedurėn e prokurimit me objekt "Asistencė teknike pėr tė zhvilluar krijimin e moduleve tė trajnimit online".


LEXO TERMAT E REFERENCĖS (https://documentcloud.adobe.com/link/track?uri=urn:aaid:scds:US:04ee84cc-316f-4f7b-aa4d-6ac5a7d4cbc2)PĖR DETAJET E PLOTA TĖ THIRRJES

*Ofertat e dorėzuara pa oferten financiare, pa dokumentat e kėrkuara mė lart si dhe jashtė afatit tė pėrcaktuar nuk do tė merren parasysh.
**Kjo thirrje pėr ofertė financiare nuk ėshtė detyruese pėr Tdh Missioni nė Shqipėri tė lidhė
Kontratė sherbimi.

Pėr ēdo informacion tė mėtejshėm mund tė na kontaktoni nė tel +355 (0) 4223 99 00, ose e-mail: alb.application@tdh.ch