PDA

Trego pamjen e plotė tė : Ofrojme Iptv shume stable 40 EuroFerdinand21
07.04.2021, 10:52
Ofrojme sherbim Iptv full HD dhe Hd te gjitha kanalet shqiptare te digitalb edhe tring,
rreth 7000 kanale nga e gjitha bota, te gjitha kanalet sportive shqiptare dhe te huaja, filma seriale.
Serveri eshte 99.9% antifreeze
Support 24 h
Free test 24h
Sherbimi ofrohet per 1 vit
Cmimi: 40€ per 1 vit
Kontakt whatsapp ‪+1 (973) 329‑6200‬
Kontakt telegram: #procart21


Cel. : ‪+1 (973) 329‑6200‬ whatsapp