PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, ftese per oferte Materiale Kancelarike & VizibilitetFondacioni Joscelyn
30.03.2021, 14:38
Fondacioni Joscelyn nė kuadėr tė projektit “Pėrkujdesje pėr punėsimin e tė rinjve Rom dhe Egjiptian nė Bashkinė Tiranė” i implementuar nė kuadėr tė programit “Kujdesi Social pėr familjet dhe fėmijėt” i financuar nga Bashkia Tiranė,
ju njoftojmė sė ėshtė hapur ftesa pėr ofertė me objekt:

KANCELARI & VIZIBILITET
Oferta juaj duhet tė pėrbėhet nga
Oferta financiare, e cila duhet tė pėrpilohet sipas specifikimeve teknike bashkėngjitur me kėtė ftesė pėr ofertė.
Dokumentacioni Bashkėngjitur Ofertės:
1. Kopje te ekstraktit Historik, QKB
2. Kopje NIPT-i

Bashkangjitur specifikimet teknike.

Dokumentacionet duhet tė dorėzohet nė adresen e emailit joscelyn.foundation@gmail.com brenda datės 09 Prill 2021 ora 17.00.