PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, ftese per oferte Mobilim qender shendetesore A1Islamic Relief Albania_Tender
23.04.2021, 11:45
Fondacioni “Islamic Relief Worldwide” e ka zanafillėn nė Shqipėri ne vitin 1991. Islamic Relief- Albania office ėshtė rregjistruar si njė organizatė ndėrkombėtare nė Shqipėri me vendim gjykate nr. 44 me 14 Korrik 1994. Aktualisht Fondacioni operon nė rrethet Shkodėr e Tiranė dhe ne qytetin e Pogradecit dhe atė tė Lushnjes me projekte te ndryshme zhvillimore nė sektorėt e edukimit, infrastrukturės, rritjes sė kapaciteteve, mbrojtjes dhe promovimit tė tė drejtave tė njeriut, shėndetėsisė dhe nė projekte sezonale si Kurbani dhe Ramazani

Ftesė pėr Ofertė

Islamic Relief - Shqiperi po kerkon te bleje imobiliare per qender shendetesor.

Pershkrimi Cope

1.Karrige per pritje klientesh cop 6
2.Tavolin personeli (Doktorri/Infermmieri) cope 2
3.Karrige personeli rrotulluese cope 2
4.Rafte me ndarje per personelin , me kapake xhami me distance ndarje per dosje cope 2
5. Kondicionere 9-12 cope 2
6.Kompjuter per zyre cope 2

Ēmimet pėr njesi duhet tė pėrfshijnė dhe t.v.sh.

Kėrkohet qė tė mbulohet transporti deri nė destinacion, nė Divjake.

Mund tė dergoni ofertėn tuaj deri nė datėn 30-03-2020, nė adresėn e email: procuremen.albania@islamicrelief.al (procuremen.albania@islamicrelief.al)

Oferten mun ta sillni te mbyllur ne zarf prane zyrave tona Godina 28 rruga Him Kolli ngjitur me shkollen Konferenca e Pezes.

NOTE: Oferta duhet te kete , oferten ekonomike dhe niptin ose ekstraktin e kompanise nese keni eksperienca te ngjashme mund te na e dergoni referencat.
Ofertat pas dates se publikuar apo ne adresa tjera nuk merren parasyshe.

Pėr ēdo paqartėsi mund tė kontaktoni : Cel 0677033379Cel. : 0677033379