PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, ftese per oferte Ftese per oferte Paisje MjeksoreIslamic Relief Albania_Tender
23.04.2021, 11:46
Fondacioni “Islamic Relief Worldwide” e ka zanafillėn nė Shqipėri ne vitin 1991. Islamic Relief- Albania office ėshtė rregjistruar si njė organizatė ndėrkombėtare nė Shqipėri me vendim gjykate nr. 44 me 14 Korrik 1994. Aktualisht Fondacioni operon nė rrethet Shkodėr e Tiranė dhe ne qytetin e Pogradecit dhe atė tė Lushnjes me projekte te ndryshme zhvillimore nė sektorėt e edukimit, infrastrukturės, rritjes sė kapaciteteve, mbrojtjes dhe promovimit tė tė drejtave tė njeriut, shėndetėsisė dhe nė projekte sezonale si Kurbani dhe Ramazani
Ftesė pėr Ofertė

Islamic Relief - Shqiperi po kerkon te bleje pajisje shendetesore:

Pershkrimi Cope

1. Shtrat vizite 1 (cope)
2. Peshore Femijesh 1 (cope)
3. Sterelizues Me dere te perparme
Dhoma e sterilizimit jo korrozive ,prej celiku 18/8
E pajisur me tre rafte
E pajisur me sistem sigurie ,kohemates ,termostat ,sinjale vizive
Dimensionet e dhomes se brendshme jo me te medha se : 380x235x200 (mm)
Pesha jo me shume se : 14 kg
Ushqimi : 220 V
Konsumi jo me shume se : 600 W
Termostat: me veterregjistrim nga 90° -- 200°
Kohematesi : nga 0 ne 120 minuta 1 (cope)
4. Peshore per te rritur e thjesht 1 (cope)
5. Aparat tensioni dhe presioni gjaku 2 (cope)
6. Ap. Oksigjeni per perdorim ambulator ne raste urgjente + bombul (aparat per prodhim oksigjeni) 1 (cope)
7. Stativa Serumi 2 (cope)
8. Kit Mikrokirurgjikal: Gersher 2 cope, Pinca hemostatike 2 cope, Klemer 2 cope, Pinceta 2 cope, Bisturi 20 cope, Mbajtje bisturish 2 cope, lakhemostatik 2 cope, bacinel 2 cope, Sutura 1 kuti - 2 cope
9.Oksimeter cope 1
10.Kit Sanitare cop 1
11.Dhampe Mjeksore cope 1
12.Mates e glukozes cope 1
13.Frigorifer I vogel mjeksore cop 1
14.Stetoskop cop 2

Ēmimet pėr njesi duhet tė pėrfshijnė dhe t.v.sh.

Kėrkohet qė tė mbulohet transporti deri nė destinacion, nė Divjake.

Mund tė dergoni ofertėn tuaj deri nė datėn 30-03-2021, nė adresėn e email: procuremen.albania@islamicrelief.al (procuremen.albania@islamicrelief.al)
Oferten mun ta sillni te mbyllur ne zarf prane zyrave tona Godina 28 rruga Him Kolli ngjitur me shkollen Konferenca e Pezes.

NOTE: Oferta duhet te kete , oferten ekonomike dhe niptin ose ekstraktin e kompanise nese keni eksperienca te ngjashme mund te na e dergoni referencat.
Ofertat pas dates se publikuar apo ne adresa tjera nuk merren parasyshe.

Pėr ēdo paqartėsi mund tė kontaktoni : Cel 0677033379Cel. : 0677033379