PDA

Trego pamjen e plotė tė : Pastrim KondicioneriPastrues Karboni
24.03.2021, 16:57
PASTRIM KONDICIONERI ėshtė i testuar dhe i garantuar pėr tė zhdukur bakteret dhe kėrpudhat (myk) .🚫🦠Ndalon rritjen e baktereve!
Follow 👉🏻 @ecohydrogenal (https://www.instagram.com/ecohydrogenal/)
Follow 👉🏻 @ecohydrogenal (https://www.instagram.com/ecohydrogenal/)
Follow 👉🏻 @ecohydrogenal (https://www.instagram.com/ecohydrogenal/)

#ecohydrogenalbania (https://www.instagram.com/explore/tags/ecohydrogenalbania/)
#pastrimkondicioneri (https://www.instagram.com/explore/tags/pastrimkondicioneri/)
#pastrimkarbonimehidrogjen (https://www.instagram.com/explore/tags/pastrimkarbonimehidrogjen/)

Cel. : 0693040020