PDA

Trego pamjen e plot t : Tirane, shes shes pajisje Mini Drone me kamer 5.000 Leketechiteasy.al--instagran
20.05.2021, 11:33
Mini Drone me kamer


👉 Distanca 40m
👉Kohezgjatja ne ajer 8 minuta
👉 Pamje dhe komandim nga celulari

👍Porosit tani dhe paguaj ne dorezim

Cel. : +355 67 605 5465

Cel. : +355 67 605 5465