PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, ftese per oferte Oferte per karburant (nafte)Islamic Relief Albania_Tender
09.03.2021, 15:06
Fondacioni “Islamic Relief Worldwide” e ka zanafillėn nė Shqipėri ne vitin 1991. Islamic Relief- Albania office ėshtė rregjistruar si njė organizatė ndėrkombėtare nė Shqipėri me vendim gjykate nr. 44 me 14 Korrik 1994. Aktualisht Fondacioni operon nė rrethet Shkodėr e Tiranė dhe ne qytetin e Pogradecit dhe atė tė Lushnjes me projekte te ndryshme zhvillimore nė sektorėt e edukimit, infrastrukturės, rritjes sė kapaciteteve, mbrojtjes dhe promovimit tė tė drejtave tė njeriut, shėndetėsisė dhe nė projekte sezonale si Kurbani dhe Ramazani

Ftesė pėr Ofertė

Islamic Relief - Shqiperi po kerkon te bleje Karburant (Nafte) ne kushtet si me poshte.Fondacioni eshte I interesuar per 10.000 litra ose me shume ne vit.
Te lidhe nje kontrate 1(nje) vjecare ,me mundesi per rinovim.


Ofertat e marra nga kompanite do te vleresohen nga kriteret e meposhteme .Cmimi ekonomik
Diversiteti dhe cilesia e sherbimeve
Shtrirja gjeografike e pikave te shperndarjes.
Ofrimi I faciliteteve per furnizuesin ( karta e personalizuar ) e automjetit


Note: Kusht I domosdoshem eshte qe kompania te ofroje sherbimin e kartes se personalizuar te makines qe do furnizohet , nuk pranojme oferte me tollone apo me njoftim nepermjet telefonit.


Brenda zarfit duhet te paraqisni nje kopje te niptin ose ekstraktit te kompanise ,oferte me nje flete nuk do merren ne konsiderate .

Favorizohen te gjitha kompanite qe kane eksperience te ngjashme ,duke paraqitur referencat per eksperienca te tilla.Oferta juaj duhet tė jetė nė njė zarf tė mbyllur dhe tė vulosur dhe duhet dėrguar nė adresėn:


Adresa:Rruga Him Kolli godina 29 , ngjitur me shkollen Konferenca e Pezes ose mund ta dergoni ne posten elektronike: Procurement.albania@islamicrelief.al

Afati i fundit pėr dorėzimin e ofertave ėshtė mė datėn 30.03.2021, ora 16.00

Ofertat qe vijne pas kesaj date nuk do merren ne konsiderate .
Islamic Relief Albania ka zero tolerance ndaj ēdo thyerje proēedurash si:


Politika kunder Rryshfetit dhe Korrupsionit.
Kodi I Sjelljes
Respektimi dhe Mbrojtja e Grupeve Vulnerable (Perfitueseve) te IRA


Pėr ēdo pyetje apo informacion shtese ju lutem mos hezitoni t’i adresoni nė: Procurement.albania@islamicrelief.al ose te na kontaktoni ne:

Cel. : 0677033379Cel. : 0677033379