PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, ftese per oferte Ftese per Blerje Produktesh UshqimoreIslamic Relief Albania_Tender
09.03.2021, 12:08
Ftesė pėr Ofertė

Fondacioni Islamic Relief- Albania Office ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt:

"Blerje Produktesh Ushqimore"

Parashikohen te pėrgatiten rreth 2500 pako ushqimoresh, 1 pako ushqimesh do tė permbajė:

Nr. Produkti Njesia ne pako Sasia Total (Kg)
1 Orize Cilesia e Pare 4 Kg 10.000 kg
2 Makarona, Cilesia e Pare 2.5 Kg 6.250 kg
3 Sheqer, Cilesia e Pare 2 Kg 5,000 kg
4 Miell, Cilesia e Pare 5 Kg 12,500 kg
5 Vaj Luledielli, Cilesia e Pare 5 Liter 12,500 litra
6 Fasula Cilesia e pare 1 kg 2,500 kg
7 Hurma Arabie Cilesi e pare 1 Kg 2.500 kg

Kerkohet nga kompania e interesuar per kete bashkepunim te percaktoj nese nė ofertėn e dhene janė te pėrfshira apo jo sherbimet e meposhtme:

1.Ēmimi pėr njėsi dhe totali pėr gjithė sasine.
2. Sigurimi Produktit ne sasine e caktuar brenda afateve dhe viti prodhimi jo me te hershem se viti 2020.
3. Transportin sipas kerkeses ne destinacione (Tirane, Shkoder, Pogradec,Korce, Elbasan, Lushnje,Fier etj).
4. Te kryej paketimin e pakove ne qeset plasike (te cilat sigurohen nga Islamic Relief)
5. Te ofroj fature tatimore.
6. Metoda e pageses (me bank dhe pas perfudimit te shperndarjes).
*Periudha e shperndarjes jo me shume se 7 dite kalendarike.
*Ėshtė mjaft e rėndėsishme preardhja e produktit, viti i prodhimit dhe data e skadences, ju lutem bashkangjisni kesaj oferte ēertifikata e origjines dhe raporte tė analizave te ciesise se produkteve.
Note:Brenda zarfit duhet te paraqisni nje kopje te niptin ose ekstraktit te kompanise ,oferte me nje flete nuk do merren ne konsiderate .
Favorizohen te gjitha kompanite qe kane eksperience te ngjashme ,duke paraqitur referencat per eksperienca te tilla.

Oferta juaj duhet tė jetė nė njė zarf tė mbyllur dhe tė vulosur dhe duhet dėrguar nė adresėn:

AdresaRruga Him Kolli godina 29 , ngjitur me shkollen Konferenca e Pezes ose mund ta dergoni ne posten elektronike: Procurement.albania@islamicrelief.al

Afati i fundit pėr dorėzimin e ofertave ėshtė mė datėn 25.03.2021, ora 16.00

Ofertat qe vijne pas kesaj date nuk do merren ne konsiderate .

Islamic Relief Albania ka zero tolerance ndaj ēdo thyerje proēedurash si:

Politika kunder Rryshfetit dhe Korrupsionit.
Kodi I Sjelljes
Respektimi dhe Mbrojtja e Grupeve Vulnerable (Perfitueseve) te IRA


Pėr ēdo pyetje apo informacion shtese ju lutem mos hezitoni t’i adresoni nė: Procurement.albania@islamicrelief.al ose te na kontaktoni ne:

Tel.: 0677033379Cel. : 0677033379