PDA

Trego pamjen e plotė tė : Ftese per oferte Blerjen e 251 paketave ushqimore dhe higjenikeHelp – Zyra Shqipėri
11.03.2021, 09:52
Tiranė me, 04.03.2021

FTESĖ PĖR OFERTĖ

ME OBJEKT:

BLERJE PAKETASH USHQIMORE & MATERIALE HIGJIENIKE PĖR pėr familjet nė nevojė tė prekura nga pandemia e COVID 19 nė Bashkinė e Mallakastrės

“Help – Hilfe zur Selbsthilfe” - Zyra e Shqipėrisė ėshtė duke zbatuar projektin “Mbėshtetje emergjente pėr grupet e cėnueshme shoqėrore tė prekura nga pandemia COVID-19 nė Shqipėri” mbeshtetur nga Ambasada Gjermane nė Shqipėri.

Qėllimi i kėsaj ftese pėr ofertė ėshtė pėr blerjen e 251 paketave ushqimore dhe 251 paketave me materiale higjienike bazuar mbi nevojat tona nė kuadėr tė zhvillimit tė projektit Mbėshtetje emergjente pėr grupet e cėnueshme shoqėrore tė prekura nga pandemia COVID-19 nė Shqipėri”, i cili zbatohet nė Bashkinė Mallakastėr.

Jeni tė ftuar tė dorėzoni ofertėn tuaj nėpėrmjet emailit zyrtar info@help-albania.org deri mė datė 14.03.2021 ora 23:00.

Ju lutemi gjeni bashkėngjitur dokumentat e plota tė njoftimit.