PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes gome dhe disk Mercedes dhe Honda 20.000 Lekelani..
11.02.2021, 09:52
Goma dimri te sapo ardhura nga Gjermania,rreze 17,per Mercedes E class,Honda Hrv,

Cel. : 0682577777