PDA

Trego pamjen e plotė tė : Durres, Shitet Disqe Alumini Bmw numer 16 te 4 te kompletuar me goma, 100 EuroMakina zvicre
25.01.2021, 15:07
Shitet Disqe Alumini Bmw numer 16 te 4 te kompletuar me goma
ne gjendje shume te mire pa deformime apo saldime
jane origjinal dhe jane shume te paster
cmim i diskutueshem 100euro
0699661313