PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes shitet kamera + aparat fotografik150 Euroedisoni1+
24.02.2021, 10:58
shitet kamera + aparat fotografik . te sapo ardhura nga gjermania . me cante perkatese dhe me karikus , fisha per lidhje me tv . gjithcka funksionale . cmimi 151 euro

Cel. : 0685434628