PDA

Trego pamjen e plotė tė : Shiten makineri per riveshjen e gomaveShehu Sh.p.k
11.01.2021, 10:52
Zona/Rruga : Rruga Tepelene Janine Tirane

Shiten makineri per riveshjen e gomave. Makinerit jane ne gjendje pune por nuk jane perdorur prej disa vitesh per arsye te mbylljes se aktivitetit. Makinerit jane mbajtur ne ambjente te brendeshme dhe kane nevoj per pastrim. Makinerit jane perdorur te gjitha ne fabrike per riveshje gomash. Cmimi eshte i arsyeshem dhe i diskuteshem.
Per me shume informacione kontaktoni nr kontakti :
-ne Shqip/Greqisht : 0692071367
-ne Anglisht/Italisht: 0685489687


Cel/Wp : 0676959597