PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Disqe dhe Goma 370 Euroandi hoxha 27
14.01.2021, 16:07
Shiten 4 goma te pershtatshme per Mercedes C-Class.
Modeli jane 4Stinet te vitit 2017.
Cmimi i diskutueshem.
Numri 16

Cel. : 0696747797