PDA

Trego pamjen e plotė tė : [SHTYRJE AFATI] Ftesė pėr Ofertė "PĖR BLERJE AUTOMJETI KAMPER"Shoqata Misioni Terre des hommes ne Shqiperi
05.01.2021, 12:47
[SHTYRJE AFATI] THIRRJE PĖR OFERTĖ PĖR BLERJE AUTOMJETI KAMPER

Terre des hommes Misioni nė Shqipėri shpall thirrjen pėr ofertė pėr blerjen e njė automjeti kamper, me qėllim ofrimin e shėrbimeve lėvizėse nė kuadėr tė programeve dhe projekteve qė zbatohen nė terren.

RRETH NESH
Terre des hommes (Tdh) ėshtė njė organizatė jo-fitimprurėse zvicerane qė operon nė Shqipėri qė prej vitit 1993 nė fushėn e mbrojtjes sė tė drejtave tė fėmijėve, identifikuar me NIPT K62106002A.

RRETH THIRRJES
Janė tė ftuar tė gjithė bizneset, kompanitė apo individėt e licensuar dhe tė interesuar pėr tė paraqitur ofertėn e tyre financiare dhe pėr t’u bėrė pjesė e procesit tė tenderimit. (klikoni nė dokumentet mė poshtė pėr tė gjetur Kėrkesė Ofertėn dhe “Praktikat e mira tė biznesit”).

Shkarko: Kėrkesė Ofertė - Blerje Kamper (https://tdhch-my.sharepoint.com/:x:/g/personal/marinela_gremi_tdh_ch/ETuE8SndzlJNgtVaAZQQjo8Bkn88QsMeSTS9RJScv5G5ig?e=z YQdII)
Shkarko: Praktikat e mira tė biznesit (https://tdhch-my.sharepoint.com/:w:/g/personal/marinela_gremi_tdh_ch/ETGdt-z8q6FDqsiNjd-yOtcBSFKnhIa1PLcgpTlZjFH4Cg?e=ilnzEH)Ēmimi i ofruar duhet tė jetė me tė gjitha taksat e pėrfshira, targuar dhe duhet tė vendoset pėrbri produktit respektiv, nė rubrikėn e “Ēmimit / njesi”.
Nė rast se pėrveē ēmimit tė ofruar, furnitori aplikon edhe % zbritje, atėherė ajo duhet tė deklarohet nė ofertė.
Sėbashku me ofertėn, furnitori duhet tė dorėzojė patjetėr edhe njė kopje tė NIPT-it / licensės.
Dokumentin e bashkangjitur “Praktikat e mira tė biznesit” tė plotėsuar e tė firmosur.
Foto tė automjetit tė ofruar, nga brenda dhe jashtė.


Afati pėrfundimtar i paraqitjes sė ofertės financiare do tė jetė jo mė vonė se data 10 janar 2021.

Oferta, NIPT, fotot dhe dokumenti “Praktikat e mira tė biznesit” duhet tė paraqitet nė njė nga dy format e mėposhtme:
1. Oferta duhet tė dorėzohet nė zarf tė mbyllur, nė formė tė printuar, firmosur nga njė person i autorizuar, nė adresėn: Rruga "Skėnderbej" Godina 6/2, Ap. 17, Tiranė. Nė zarf duhet tė shėnohet "Ofertė financiare pėr Kamper".
2. Tė dėrgohet me e-mail nė format PDF, firmosur nga njė person i autorizuar nė adresėn elektronike: alb.application@tdh.ch. Nė subjektin e e-mailit duhet tė shėnohet "Ofertė financiare pėr Kamper".

TĖ RĖNDĖSISHME
*Ofertat e dorėzuara pa ēmim tė specifikuar, pa kopje tė NIPT-it dhe foto shoqėruese, nuk do tė merren nė konsideratė.
**Kjo thirrje pėr ofertė financiare nuk e detyron Terre des hommes Missioni nė Shqipėri tė lidhė kontratė pėr produktin e kėrkuar nė thirrje.


Pėr ēdo informacion tė mėtejshėm mund tė na kontaktoni nė tel +355 (0) 4223 99 00, ose email: alb.application@tdh.ch