PDA

Trego pamjen e plotė tė : [E RIFRESKUAR] Tirane, Ftesė pėr Ofertė "SIGURIMI I JETĖS DHE SHĖNDETIT"Shoqata Misioni Terre des hommes ne Shqiperi
10.12.2020, 12:38
[E RIFRESKUAR] THIRRJE PĖR OFERTĖ PĖR SIGURIMIN E JETĖS DHE TĖ SHĖNDETIT

Terre des hommes Misioni nė Shqipėri, shpall thirrjen pėr ofertė pėr "Sigurimin e Jetės dhe tė Shėndetit tė stafit nė Shqipėri dhe familjarėve tė tyre", pėr njė periudhė 1-vjeēare me mundėsi rinovimi kontrate.

RRETH NESHTerre des hommes (Tdh) ėshtė njė organizatė jo-fitimprurėse zvicerane qė operon nė Shqipėri qė prej vitit 1993 nė fushėn e mbrojtjes sė tė drejtave tė fėmijėve, identifikuar me NIPT K62106002A.

RRETH THIRRJESJanė tė ftuara tė gjitha kompanitė qė operojnė nė fushėn e sigurimit tė jetės dhe shėndetit pėr tė paraqitur ofertėn e tyre financiare dhe pėr t’u bėrė pjesė e procesit tė prokurimit. Klikoni mbi linkun e mėposhtėm pėr te shkarkuar Dokumentin e Ofertės i cili pėrmban:

Informacion mbi pėrfituesit e skemės (Paketa e sigurimit shendetesor: Pre-existing conditions).
Pyetėsori pėr Kompaninė e Sigurimit;
Kėrkesė oferta pėr paketėn e sigurimit pėr stafin e Terre des hommes Albania me mbulim tė sigurimit shėndetėsor 20,000 Euro;
Kerkese oferta per paketen e sigurimit per stafin e Terre des hommes Albania me mbulim te sigurimit shendetesor 30,000 Euro;
Kėrkesė oferta pėr paketėn e sigurimit pėr familjarėt e stafit tė Terre des hommes Albania.


Kėrkesė Ofertė - Health & Life Insurance Offer 2021 (https://tdhch-my.sharepoint.com/:x:/g/personal/marinela_gremi_tdh_ch/EaXmM7sb-3NPnd52nP7AZ6cB8izhsk9h6QiEO69a3JE--Q?e=cIxquR)
(https://tdhch-my.sharepoint.com/:x:/g/personal/marinela_gremi_tdh_ch/EaH5PwmB4gBOv6a7QeDSyxQB4oQOuVEPRFHPwVEFWrDunA?e=l R2DXv)
Ju lutemi siguroni informacionin dhe dokumentet e mėposhtme:

Paketėn e mbulimit duke pėrfshirė shėrbimet/mbulimet bazė:

Shumėn maksimale vjetore tė sigurimit, sipas kėrkesė ofertave pėr stafin dhe familjarėt;
Ēdo shėrbim/mbulim tjetėr qė ju mund tė ofroni dhe ēdo informacion; shtesė qė ju e konsideroni tė nevojshėm.


Plotėsimin e pyetėsorit sipas dokumentit bashkangjitur (sheet 2-Pyetesori);
Cmimin e ofruar me tė gjitha taksat e pėrfshira duke specifikuar koston pėr person (sheet 3 dhe 4 e Kerkesė ofertės);
Sė bashku me ofertėn, kompania duhet tė dorėzojė patjetėr edhe njė kopje tė dokumenteve tė mėposhtme:

Kopje tė ēertifikatės sė regjistrimit;
Kopje tė NIPT;
Licensa;
Listėn e spitaleve qė bashkėpunon nė Shqipėri dhe jashtė saj.


Oferta tė jepet nė monedhėn Euro, e firmosur dhe vulosur nga kompania;
Vlefshmėria e ofertės tė jetė minimumi njė muaj.


Afati i paraqitjes sė ofertės financiare ėshtė jo mė vonė se data 17 Dhjetor 2020, ora 16:00.

Oferta duhet tė paraqitet ne nje nga dy format e meposhtme:

Tė dorėzohet nė zarf tė mbyllur, nė formė tė printuar, firmosur nga njė person i autorizuar, nė adresėn: Rruga "Skėnderbej" Godina 6/2, Ap. 17, Tiranė. Nė zarf duhet tė shėnohet "Ofertė financiare pėr sigurimin e jetės dhe shėndetit";
Tė dėrgohet me e-mail nė format PDF, firmosur nga nė person i autorizuar nė adresėn elektronike: alb.application@tdh.ch. Nė subjektin e e-mailit duhet tė shėnohet "Ofertė financiare pėr sigurimin e shėndetit dhe tė jetės".


E RĖNDĖSISHME
*Ofertat e dorėzuara pa ēmim tė specifikuar, pa dokumentacionin e kėrkuar dhe jashtė afatit, nuk do tė merren nė konsideratė.
**Kjo thirrje pėr ofertė financiare nuk ėshtė detyruese pėr Tdh Missioni nė Shqipėri tė lidhė kontratė pėr shėrbimin sipas kėsaj thirrjeje.

Pėr ēdo informacion tė mėtejshėm mund tė na kontaktoni nė tel +355 (0) 4223 99 00, ose email: alb.application@tdh.ch