PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, Rr. "Fuat Toptani" (sipėr 'Qyteti-t Studenti', pranė Kopshtit 'SARITO') ,OFROJMĖ KURSE LĖNDĖSH SHKENCORE (Matematikė, Fizikė, Informatikė) & GJUHĖSH TĖ HUAJAKURSE...
06.11.2021, 05:25
'QENDRA E MĖSIMDHĖNIES 'HORIZONT''

SĖ BASHKU NĖ RRUGĖN E DIJES SĖ THELLUAR...!

OFROJMĖ KURSE
(Klasat II-V, VI-IX; X-XII___Ēmime tė konsiderueshme pėr secilėn nga grupmoshat, pėr orė mėsimore 60'!)KURSE - GJUHĖT E HUAJA, ZHVILLOHEN EDHE ONLINE!

ZGJIDHNI ORARIN QĖ JU PĖRSHTATET, ĒDO DITĖ PARADITE DHE PASDITE,JU MIRĖPRESIM!


Cel: 069 35 88 212


https://scontent.ftia12-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/79174250_754912815028051_5767570470647889920_o.jpg ?_nc_cat=104&_nc_ohc=jLzEJzwbsjEAX9-X3Ci&_nc_ht=scontent.ftia12-1.fna&oh=57c6031f0596c378cfd832ce276e4fbd&oe=5EC3B3C0