PDA

Trego pamjen e plot t : Tirane, Shes S96Q+ Android 10 TV Box 4GB RAM 32GB Memorie 4500 Lekesearch30
30.09.2023, 09:10
S96Q+ Android 10 TV Box Allwinner H616 4GB RAM 32GB Memorie

I Ri ne Kuti nga Fabrika

Eshte pajisja televizive qe duhet te kete cdo familje.
Zgjedhja e kutise m t mire televizive quad core eshte shume e rendesishme njejte si lidhja.
Kjo pajisje eshte nje nga kutite me te famshme.
E njohur per vecorite e saj si pamja cilesore | fushepamje e gjere | nje game e gjere kanalesh.
Operon me sistemin operativ Android OS 10.

Shenim: Mos me pyesni per abonime te paligjshme etj. Aparati nuk ka asgje te paligjshme abonime, kanale etj, vjen me softwerin e fabrikes.

Riparoj Aparate Satelitore te te gjitha llojeve.

Fale kesaj aparature, televizori lidhet me pajisjen android dhe ju mundeni q t shihni gjithcka qe dispononi ne smartphone -in tuaj . Memorja e kesaj pajisje eshte 32GB optimale per te funksionuar normalisht dhe ne te mund te ruani te gjitha te dhenat tuaja te nevojshme, Filma kenge mp3 foto e video mund te ruhen ne memorjen e kesaj pajisje Android Tv per sa kohe te deshironi. Femijet tuaj mund te luajne lojrat e tyre te preferuara ne ekranin gjigand te televizorit.

Filmat tuaj te preferuar tashme me kete transmetues do te shfaqen ne nje ekran me te madh.
Eshte nje produkt me cmim te arsyeshem dhe ofron nje performance te shkelqyer.
Procesor i ndertuar enkas i cili permireson imazhet ne cilesine 4K HDR
Dizenjuar per te rritur cilesine e permbajtjeve, duke sjelle cdo skene me afer detajeve te pasura .
Kjo pajisje Android TV paraqet ngjyra te kuqe me te ndezura blu me te thella jeshile me te theksuara per ti shnderruar pamjet me realistike.

Android Tv Box me Front LCD Screen 4GB RAM+32GB ROM.
Operating Systems Running Android OS 10
Tv box me WIFI 2.4GHZ me vale te qendrueshme wifi
I Qendrueshem dhe i shpejte
Social Network Skype chatting, Picasa, Youtube, Flicker, Facebook, Online movies Google Chrome, Google play.
Lidhje me Telefonin | Cast Android Box | Miracast per lidhje me Android Phones apo Apple iphone ipad etj per Casting nga Living Room

Streaming Device | Streaming Movies | Streaming Box
Remote Control
Wi Fi

Nje nga pajisjet me cilesore ne qarkullim. Prodhuar nga firma Tanix, e specializuar ne prodhimin e pajisjeve elektronike dhe sidomos ne ato android tv box.
Pajisjet operojne me lidhje wifi apo me kabell sipas deshires.

100% ORIGJINAL

Cmimi: 45.000 Leke te Vjetera

Emaili im eshte: agroni5000@hotmail.com

Cel. : 0672534432