PDA

Trego pamjen e plotė tė : I.S.A - Network Sh.p.k. - Ofrojme sherbime ne fushen elektronikeI.S.A - Network
11.03.2014, 20:42
Kompania I.S.A – Network Sh.p.k. ka shtatė vjet qė funksionon nė tregun shqiptar.

Ofrojmė:
integrimin e sistemeve tė ndryshme elektronike, psh:
centrale telefonike dhe call center,
rrjeta komjuterash,
sisteme video-konference,
sisteme akses kontrolli,
sisteme alarmi,
sisteme kamerash etj.

Kemi arritur bashkėpunim tė suksesshėm me klientė serioz nė tregun shqiptar dhe besojmė se nėse bashkėpunoni me ne do tė keni shėrbim cilėsor me cmime korrekte.
Na provoni dhe do tė mbeteni tė kėnaqur.

Ja disa nga markat qė ne ofrojmė:

* Centrale telefonike tė kompanisė kanadeze Aastra Technologies www.aastra.com (produktet Ericsson Enterprise)
Aastra Technologies

* Call Center tė kompanisė kanadeze Aastra Technologies www.aastra.com (produktet Ericsson Enterprise)
Aastra Technologies

* Call Center dhe Autodialer tė kompanisė suedeze Loxysoft
www.loxysoft.se

* Sisteme video-konference tė kompanisė norvegjeze Tandberg
TANDBERG www.tandberg.com

* Sisteme akses kontrolli tė kompanisė daneze Key7
KEY7 www.key7.dk

* Sisteme alarmi tė kompanisė angleze Texecom
TEXECOM www.texe.com

* Sisteme kamerash tė kompanisė amerikane Arecont Vision
ARECONT VISION www.arecontvision.com

* Sisteme kamerash dhe video regjistrues tė kompanisė koreano-jugore CNB Technology Inc.
CNB Technology Inc. www.cnbtec.com

* Video regjistrues (NVR/DVR) tė kompanisė finlandeze Mirasys
MIRASYS www.mirasys.fi