PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, ftese per oferte Blerje Pajisjesh MjeksoreIslamic Relief Albania_Tender
09.11.2020, 11:05
Fondacioni “Islamic Relief Worldwide” e ka zanafillėn nė Shqipėri ne vitin 1991. Islamic Relief- Albania office ėshtė rregjistruar si njė organizatė ndėrkombėtare nė Shqipėri me vendim gjykate nr. 44 me 14 Korrik 1994. Aktualisht Fondacioni operon nė rrethet Shkodėr,Tiranė, Korēė , Pogradecit, Lushnjes etj me projekte te ndryshme zhvillimore nė sektorėt e edukimit, infrastrukturės, rritjes sė kapaciteteve, mbrojtjes dhe promovimit tė tė drejtave tė njeriut, shėndetėsisė dhe nė projekte sezonale si Kurbani, Projekti Dimerit dhe Ramazani.


Ftesė pėr Ofertė

Fondacioni Islamic Relief- Albania Office ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt: Blerje Pajisjesh Mjeksore:Njė (1) Mamografi
Tre (3) Defribilator
Njezetė (20) Aparat oksigjeni


Bashkangjitur gjeni dhe specifikat teknike te pajisjeve.

Oferta juaj duhet tė jetė nė njė zarf tė mbyllur dhe tė vulosur dhe duhet dėrguar nė adresėn:
Adresa: Rruga “Him Kolli”, pėrballė shkollės 9- Veēare Konferenca e Pezės, Ndertesa nr.28, Tirana

Afati i fundit pėr dorėzimin e ofertave ėshtė mė datėn 20.11.2020


Pėr ēdo pyetje ju lutem mos hezitoni tė kontaktoni ne:

Cel. : +355 676007676